2001 BIDJAR RUG
semi antique, 145x205,
Sold: SEK 7200
Sold den 3 december 2012 -
4018 BIDJAR RUG
semi antique, 143x222, områden med mindre malskador.
Sold: SEK 4000
Sold den 31 maj 2010 -
4008 BIDJAR RUG
antique, 99x207, one end with minor damages,
Sold: SEK 2500
Sold den 31 maj 2010
7009 BIDJAR RUG
Sold: SEK 5200
Sold den 30 november 2009 -
3020 BIDJAR RUG
Tidigt 1900-tal, 145x218,
Sold: SEK 9600
Sold den 25 maj 2009 -
2007 Bidjar
Sold: SEK 11800
Sold den 27 november 2006
2028 Bidjar
Sold: SEK 2500
Sold den 27 november 2006 -
3027 Bidjar
Antik, jämnt slitage, 192x395, even wear
Sold: SEK 35000
Sold den 8 maj 2006 -
1028 Bidjar
Sold: SEK 16500
Sold den 27 februari 2005